Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dezynfekcja zrealizowana przez firmę BIOS

Skuteczna dezynsekcja oferowana w BIOS bazuje na tym, że usuwane są owady latające oraz biegające. Ich obecność w pomieszczeniach może być związana z ryzykiem rozpowszechniania chorób pośród ludzi oraz zwierząt. Może także pojawić się ryzyko zakażenia żywności. I to dokładnie wówczas dezynsekcja jest wskazana. Na przykład, w branży spożywczej czynność taka jest regulowana przez rozporządzenia Ministra Zdrowia. BIOS wykorzystuje metody, dopasowując je indywidualnie do konkretnych okoliczności. Techniki mechaniczne to pułapki wyłapujące owady. Metody fizyczne to ozonowanie oraz techniki z wykorzystaniem pary.

Stosowane są też techniki chemiczne, a więc środki owadobójcze. Metody biologiczne zastosowane są do pozostałych owadów, komplikujących życie i pracę albo szkodliwych dla kondycji zdrowotnej. Są to: pluskwy, szerszenie, muchy, osy, pchły, karaluchy oraz omacnice. Po przeprowadzonej interwencji zleceniodawca otrzymuje gwarancję, zatwierdzoną certyfikatami. Najczęściej wykonywana jest dezynsekcja pluskiew, przy wykorzystaniu specjalistycznego osprzętu, co daje gwarancję, że usługa zostanie zrobiona wzorcowo.

Na dezynsekcję wykonaną przez firmę BIOS decydują się: zakłady produkcyjne w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, punkty sprzedaży, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty publiczne. Inne udostępnione usługi to zwalczanie prusaków karaluchów, jakie również realizowane są na wysokim poziomie. Każda dezynsekcja jest zrealizowana w zgodzie z przepisami prawa i na bazie ustaleń, jakie zostają podane klientom z wyprzedzeniem. Klienci dokładnie wiedzą, kiedy będą mogli powrócić do domu albo do pracy w firmie i nie martwią się, że w grafiku coś ulegnie zmianie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY