Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowoczesna nagrzewnica indukcyjna IHM jako przykładowy z czołowych produktów przedsiębiorstwa Energoel

Nowoczesne piece nadające się do użycia w branży przemysłowej oraz w laboratorium oferuje Energoel. Można je także stosować w odlewniach, pracowniach złotniczych albo w zakładach przerabiania surowców wtórnych. Zaprezentowane piece najnowszej generacji zbudowane są z podzespołów o wysokiej jakości. Dlatego zaliczają się do niezawodnych. Intensywne mieszanie metalu gwarantuje jednorodność stopów, co jest znaczące przy przetwarzaniu złomów metali. Każdy piec jest opisany oraz podane są jego cechy techniczne. Pod linkiem  https://energoel.pl/produkt/piec-indukcyjny-seria-pdp/ można także sprawdzić podzespoły z jakich piece są zrobione i wyposażenie.

Nowocześnie zaprojektowane piece indukcyjne, wyprodukowane na bazie bezpiecznych technologii zapewniają niskie straty mocy, co redukuje koszty wykorzystania, powiązane z mniejszym zużyciem energii elektrycznej. Firma wdrożyła jest oryginalny system IPM , czyli EnergoEl. Pozwala on na maksymalne, zautomatyzowane przystosowanie mocy pieca PDP do zmieniających się parametrów wsadu.

Każdy piec wykonany jest w procesie zastosowaniem hartowania indukcyjnego, a więc procesu jaki służy utwardzaniu powierzchni elementów ze stali oraz innych stopów, jaki wykorzystuje zjawiska nagrzewania prądem elektrycznym. To zapewnia solidność powierzchni pieca, jego uodpornienie na eksploatację przy równoczesnym utrzymaniu plastyczności rdzenia. Dodatkowo, doświadczeni inżynierowie wykonują modernizacje działających linii i stanowisk do grzania starszej daty. Zmieniają je na piece w odwołaniu do nowszych projektów.

Eksperci zajmują się naprawianiem podzespołów mechanicznych oraz wykonują aktualizacje systemów automatyki sterującej procesami produkcji. Klienci są zadowoleni ze świadczeń naprawczych z zastosowaniem hartowania indukcyjnego. To pozwala dostosować piec indukcyjny do wymaganych czynności. Udostępnione piece można rzeczywiście dopasować do czynności w wybranym zakładzie, co potwierdzą opublikowane dotychczas rekomendacje właścicieli laboratorium.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY