Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakimi sposobami się można pozbyć kun z poddasza

Wielu osobom kuny będą się kojarzyły z przytulnymi zwierzaczkami, jednak rzeczywistość jest zupełnie inna. Duża ilość kierowców musiała oddać swoje pojazdy do mechanika z powodu przegryzionych kabli, te drapieżniki duże szkody także wyrządzają na poddaszach i strychach. Potrafią tam skutecznie zniszczyć ocieplenie, a ich wypłoszenie nie jest wcale takie łatwe. Wiele osób poszukuje skutecznego pomysłu na to, jak pozbyć się kuny z poddasza, lecz zdecydowana ich większość w dłuższym okresie czasu zawiedzie. Kuna na strychu bardzo szybko zadomowi się w otoczeniu ludzi, i jeśli trafi na jakieś osłonięte od wiatru i suche miejsce, to buduje tam gniazdo.

Takie metody jak głośne odgłosy, mocno pachnące substancje czy rozrzucona sierść psa niestety nie zdają egzaminu, bo te zwierzęta przyzwyczajają się bardzo szybko do tego. Ze względu na obowiązujące przepisy nie należy ich też zabijać, dlatego najskuteczniejszym sposobem jest ich odstraszenie. Można do tego celu na przykład użyć odstraszacze elektroniczne, które uważane są aktualnie za najskuteczniejsze.

Taki elektroniczny odstraszacz kun instaluje się wokół budynku, uwzględniając wszystkie miejsca, przez które może się ona dostać do środka. Płynący przez przewody prąd nie będzie powodował żadnego niebezpieczeństwa, lecz jest mocno nieprzyjemny. Kuny najczęściej po paru próbach rezygnują z danego miejsca i znajdują inne, bez takich niespodzianek. Tak więc jeżeli ktoś ma problemy z tymi zwierzętami, to powinien poszukać jakiejś firmy, która zamontuje mu taki odstraszacz.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY