Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

PONITAS: specjalistyczny montaż wykładzin do dowolnych miejsc

Oferta marki PONITAS uwzględnia różne wzory materiałów do wykładania podłóg w biurach i w magazynach. Zależnie od tego, do jakiego obiektu a także jakie są wymagania zleceniodawcy wytypować można: wykładziny dywanowe, wykładziny w płytkach, panele winylowe LVT, panele laminowane, wykładziny prądoprzewodzące, linoleum, PCV, podkłady podłogowe, listwy przypodłogowe a także wylewkę samopoziomującą. Monterzy, którzy wykonują montaż wykładzin obiektowych dla obiektów przemysłowych rekomendują wykładziny PCV bądź linoleum, bo wykładziny takie wyróżniają się najlepszą wytrzymałością na ścieranie, jak i są łatwe w utrzymaniu czystości.

Poza wskazówkami zajmą się oni też właściwym przygotowaniem podłoża pod ten typ wykładzin a także zamontowaniem. W obiektach handlowych monterzy położą panele winylowe, gdyż są one przystosowane do dużego natężenia przemieszczania się. W obiektach biurowych pracownicy przedsiębiorstwa PONITAS rekomendują mające atesty wykładziny dywanowe w rolkach bądź płytki dywanowe, korzystnie wpływające na atuty estetyczne poszczególnych pokoi.

Sprawdzą się również panele winylowe i panele laminowane. W hotelach a także domach często położone są wykładziny dywanowe od cenionych marek, które świetnie wyglądają. Coraz częściej zleceniodawcy zdecydowani są też na panele winylowe imitujące deskę albo kamienie. Do każdego typu podłogi dopasowany jest wytłumiony oraz zapewniający komfort w czasie chodzenia.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY